אופיר יודלביץ

אופיר יודלביץ

אופיר יודלביץ

ofiryud@gmail.com

אופק שמר

אופק שמר

אופק שמר

ofeqshemer@gmail.com

אנימטור עצמאי ואיש אפקטים מיוחדים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. בוגר המחלקה לאמנויות המסך בבצלאל,
גר ועובד בחיפה. יוצר יחד עם עדה רימון סרטים קצרים המשלבים טכניקות חומריות ודיגיטליות, עם דגש על קשרי סאונד ותמונה. הסרטים הוצגו בפסטיבלים ותערוכות בארץ ובעולם.

איציק ג'ולי

איציק ג'ולי

איציק ג'ולי

itzikgiuli97@gmail.com

יוצר רב תחומי, דרמטורג ומנהל אמנותי, שותף יוצר, והדרמטורג הראשי של להקת יסמין גודר. בין השנים 2014-2021 ניהל אמנותית את פסטיבל ישראל ובין 2014-2016 ניהל אמנותית את אירועי הרמת מסך. יזם והקים את "מנוע חיפוש"; מרכז הכשרה ליצירה ומשחק. בוגר של לימודי משחק ותיאטרון ב circle in the square ניו יורק. בין יצירותיו "איש קטן מצביע" "לפעמים עוברים פה פילים" [פרס מחזה וביצוע פסטיבל עכו] "סימנים מלידה" , " שמש על יוטה" "Pink Darkness" "ללא כותרת "דרכה של המורה סיגלית" "Teach me [to be] French" "קריאה פתוחה - Retreatment" "לפני ולפנים - Retreatment 2" . משמש כיום כמנהל האמנותי של תיאטרון נוצר.
איריס ארז

איריס ארז

איריס ארז

iriserez@gmail.com

כוריאוגרפית, רקדנית ומורה . חברת עמותת הכוריאוגרפים ושותפה בקבוצת האימפרוביזציה אוקטט. עבודותיה מופיעות בארץ ובעולם.  בעבודותיה היא מחפשת לגעת בספירות הפוליטיות והציבוריות דרך הגוף הפרטי ולחקור את ההשפעות ההדדיות ביניהן. כמו כן עסוקה בשאלת הקשר בין הטכנולוגי לגופני. יוצרת עבודות לבמה, למרחב הציבורי ועבודות וידיאו. בין עבודותיה:  (2010)"Homesick  "תכף אשוב"(2014) "לוקאלי"(2016) , "Public Intimacy"  2014 "פולחנאני"(2017)"המחוללים"(2018) געגועים לפנים"(2020). עבדה עם כוריאוגרפים שונים ביניהם: ענת דניאלי, ענבל פינטו, רונית זיו, ארקדי זיידס ויסמין גודר. זכתה בפרס שר התרבות לרקדנית מבצעת לשנת 2001 ו 2018 ניהלה אמנותית את אירוע "רוקדים הרי גליל" 2010 ואת פסטיבל מחולשלם 2015. מלמדת טכניקה ואימפרוביזציה ומלווה תהליכי יצירה באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים ובמסגרות פרטיות ובינלאומית. מאמרה "הגוף הרגשי" התפרסם  בספר מקום לפעולה-כוריאוגרפיה עכשווית בתיאוריה ובמעשה בעריכת רן בראון ובהוצאת אסיה (2014) מאמרה  "פדגוגיה של החומר האפל" שכתבה במשותף עם רינה דודאי התפרסם בספר חינוך לאמנות-אסתטיקה ואתיקה בעריכת שי פרוגל ודורית ברחנא-לורנד בהוצאת הקיבוץ המאוחד(2018). מאמרה געגועים לאחור ולפנים התפרסם בגליון מס 40 של כתב העת מחול עכשיו בעריכת רות אשל. אמא לשני בנים.
אלכס קרמר

אלכס קרמר

אלכס קרמר

alekremer@gmail.com

צייר, בוגר המחלקה לאמנות בבצלאל. משנת 1992 מציג בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות בארץ ובחו"ל. יצירותיו נמצאות באוספים של מוזיאון ישראל ומוזיאון תל־אביב. בין הפרסים בהם זכה: פרס האמן הצעיר מטעם משרד המדע התרבות והספורט 2001, פרס בנו גיטר, מוזיאון תל־אביב לאמנות 2008. בוגר תואר שני באוניברסיטת חיפה לשנת 2016 .

אנה ווילד

אנה ווילד

אנה ווילד

annarome@gmail.com

אמנית פרפורמנס ומיצב. בוגרת בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים (2011) והתוכנית לתואר שני DasArts באמסטרדם (2015).

אנה ווילד היא נערה צעירה, פאנקיסטית חיננית, אמנית למידה בעל-פה, המתעניינת בקולות, בדיבור, במילים, בארגון של ידע, באנתרופולוגיה, בהיסטוריה, במיתולוגיה, בשירה, בעיצוב גרפי, בחשמל, בבריאה יש-מאין, במוזיקליות, בלמידה, בהבנה, במחזוריות, במעגליות, בעברית, באנגלית, בצרפתית, בערבית, בתרגום, בהדפס, בקסם, בהרפתקאה, בידידות ובכוח. עבודותיה נעות בין הגלריה והתיאטרון, והוצגו בין השאר בסיאול, בז׳נבה, בבריסל ועוד. בישראל הציגה במוזיאון בת-ים לאומנות עכשווית, תיאטרון הבית ביפו ועוד. עבודתה ״עולמות, מחזור שירים כנען־עתידני״ הופקה על ידי הזירה הבינתחומית בירושלים ותיאטרון l'Arsenic בלוזאן, בשנת 2019 היתה העבודה מועמדת לפרס PREMIO בשוויץ. ב־2018-19 הייתה רזידנטית ב-Akademie Schloss Solitude, שטוטגרט. ב-2021-22 תהיה רזידנטית בארטפורט, תל אביב. ווילד מלמדת ב-׳אולימפוס׳, תוכנית ליוצרים בבית ליבלינג.

www.anawild.com
אסף אלקלעי

אסף אלקלעי

אסף אלקלעי

asafelkalai@gmail.com

אסף אלקלעי (1986) גדל במושב כרם בן זימרה, חי ויוצר בתל אביב, מורה ואמן היוצר בתחומי המיצב, פיסול, צילום ווידיאו.

עבודותיו מוצגות והוצגו במוזיאונים בארץ ובעולם וחלק מאוספים שונים לרבות מוזיאון ישראל, מוזיאון תל אביב ועוד.

בוגר בהצטיינות התואר הראשון בצילום והתואר השני באמנות מבצלאל האקדמיה לאמנות ועיצוב, ולימודי חינוך לאמנות מהאונ׳ העברית.

זוכה פרס ״אלוביק״ ופרס ״בשביל האמנות״, והשתתף בתוכנית שהות-אמן ״Skowhegan״ במיין (ארה״ב), FINE Artist in Residence בפיטסבורג (ארה״ב), תכנית שהות-אמן של המרכז האמנות היהודי בבאפלו (ארה״ב), ״המכון לחקירת חיים״ של אנדריאה זייטל בקליפורניה (ארה״ב), אסתטיקה וטיה קדומה בפוזנן (פולין), EAU & GAZ Artist Residency Eppan (איטליה).

 

אריאל אפרים אשבל

אריאל אפרים אשבל

אריאל אפרים אשבל

ariel@ashbela.com

בשמת נוסן

בשמת נוסן

בשמת נוסן

bosmatnossan@yahoo.co.uk

גיא גוטמן

גיא גוטמן

גיא גוטמן

gutguyman@gmail.com

אמן ובמאי. מנהל מקלט 209. בין 2009-2017 מנהל את בית הספר לתיאטרון חזותי. מייסד ואוצר כנס הפרפורמנס הבינ״ל של ביה״ס, מעורכי עיתון ״מעקף״. למד ב- École des Beaux-Arts בצרפת ובCentral Saint Martins College – בלונדון. לימד ב– Central Saint Martins College ושימש כראש מסלול עיצוב חלל במכללת שנקר. יוצר עבודות במה, סאונד, תיאטרון, מחול ופרפורמנס, בתיאטראות, מוזיאונים, ופסטיבלים בארץ ובעולם.
גלעד רטמן

גלעד רטמן

גלעד רטמן

gilad.ratman@gmail.com

ד"ר אמיר פרג'ון

ד"ר אמיר פרג'ון

ד"ר אמיר פרג'ון

אמיר פרג'ון, חושב וכותב על תיאטרון. עוסק במחקר ודרמטורגיה ובסבך העשיר שביניהם. בעל תואר שלישי בחקר תיאטרון ופרפורמנס מאוניברסיטת קיוני, ניו יורק, ומרצה בחוג לתיאטרון באוניברסיטת חיפה.
ד"ר דפנה בן-שאול

ד"ר דפנה בן-שאול

ד"ר דפנה בן-שאול

bensha@post.tau.ac.il

ד"ר דפנה בן-שאול היא מרצה בכירה בחוג לאמנות התיאטרון באוניברסיטת תל אביב, עומדת בראש המסלול ליצירה עצמאית לתואר שני שחקן־יוצר־חוקר ומלמדת בבית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים. מחקריה עוסקים במחשבת המופע, במחשבת המרחב ומופעים תלויי-מקום, במופע הרפלקסיבי, בריק כתופעה פרפורמטיבית, בתיאטרון ופרפורמנס מקומי ובקבוצות תיאטרון ומופע.
ד"ר פטריסיה אודונובן

ד"ר פטריסיה אודונובן

ד"ר פטריסיה אודונובן

patod@inter.net.il

דוד למואן

דוד למואן

דוד למואן

lemoinedavid22@gmail.com

דור זליכה

דור זליכה

דור זליכה

levdor@gmail.com

הילה כהן-שניידרמן

הילה כהן-שניידרמן

הילה כהן-שניידרמן

h.c.schneiderman@gmail.com

הילה כהן-שניידרמן היא אוצרת ישראלית. זוכת פרס האוצרות מטעם משרד התרבות לשנת 2021. החל משנת 2018 היא משמשת כאוצרת הראשית של מובי: מוזיאוני בת ים. כהן-שניידרמן מתמחה בפרויקטים המבוססים על מחקר אמנותי ותלויי מקום. היא מרבה לבחון פלטפורמות באמצעותן מוסדות אמנות ותרבות יכולים לשמור על גמישות ארגונית ומחשבתית ולשתף פעולה עם מערכות עירוניות. 

בין השנים 2016-2017 ניהלה אמנותית את תכנית ׳ליבלינג׳ ליוצרים בין-תחומיים בשיתוף מחלקת השימור של עיריית תל אביב, שעסקה במחשבה מחודשת על מושג השימור העירוני. בין השנים 2012-2016, עבדה כאוצרת במוזיאון פתח תקוה לאמנות, ובפרויקט ׳אמנית העיר׳ לשהויות אמן במחלקות העירייה. בין השנים 2010-2011 הייתה המנהלת והאוצרת של גלריה ׳החללית׳ בקומפלקס החברתי של הירקון שבעים. בין השנים 2016-2017 ניהלה אמנותית את תכנית ׳ליבלינג׳ ליוצרים בין-תחומיים בשיתוף מחלקת השימור של עיריית תל אביב, שעסקה במחשבה מחודשת על מושג השימור העירוני. בין השנים 2012-2016, עבדה כאוצרת במוזיאון פתח תקוה לאמנות, ובפרויקט ׳אמנית העיר׳ לשהויות אמן במחלקות העירייה. בין השנים 2010-2011 הייתה המנהלת והאוצרת של גלריה ׳החללית׳ בקומפלקס החברתי של הירקון שבעים. 

 

לצד פעילותה כאוצרת, כהן-שניידרמן גם מרצה באקדמיה לאמנות בצלאל, במכללת שנקר ובבית לאמנות ישראלית. היא בוגרת תכנית ׳רביבים׳ להכשרת מורים מצטיינים במדעי היהדות; ומחזיקה בתואר שני בספרות עברית, מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בין התערוכות שאצרה: ״מאז החלו המדידות״, תערוכת היחיד של אלי פטל במוזיאון בת ים לאמנות (2020); ״שפע-עידן חדש-המאמינים״ טרילוגיית תערוכות שעסקו בקשר שבין אמנות ואמונה, מוזיאון בת ים לאמנות (2018-2019); טרנספראומבאו: ליבלינג-דסאו, פרויקט מחקר ותערוכה שעסקו בהסכמי ההעברה, הסכמים היסטוריים בין השלטון הנאצי והסוכנות היהודית (2019); ״ארמון הבדולח והמקדש הארור״, מוזיאון פתח תקוה לאמנות (2016), ועוד תערוכות רבות אחרות. 

זוהר גוטסמן

זוהר גוטסמן

זוהר גוטסמן

zohargotesman@yahoo.com

חיים אברמסקי

חיים אברמסקי

חיים אברמסקי

haim.abramsky@gmail.com

מורה למשחק ומאמן שחקנים.
בוגר לי שטרסברג ניו יורק, וכן התמחה בטכניקות משחק שונות המתעסקות בגוף, קול, טקסט וחלל ביניהן View Points של אן בוגארט ו-Action Theatre של רות זאפורה.
בעל תואר ראשון בקולנוע מ New School University NY, ותואר שני בתאטרון אוניברסיטת תל אביב בהצטיינות יתרה. מוסמך בסדנת המאסטר למורים למשחק Actors Center NY.
לימד ומלמד משחק ונוכחות בימתית בבית הספר לתיאטרון חזותי, האוניברסיטה העברית, סטודיו מוב, בית צבי, שנקר, הפלהרמונית הצעירה, וכן מקיים סדנאות פרטיות לאימון שחקנים בקבוצה, ומאמן שחקנים אחד על אחד.
חבר בוועדות בעבר ובהווה: ישראדרמה וחשיפה בינלאומית לתיאטרון, מדור פרינג׳ של מנהל תרבות, וועדת השיפוט של קיפוד הזהב, סל תרבות, ותרבות לפריפריה.

יונתן לוי

יונתן לוי

יונתן לוי

yonatanlevy@gmail.com

יונתן לוי (1974)

 במאי, מחזאי, אמן, עיתונאי ומורה. חי בטבעון. ממקימי ביה"ס תיכון וולדורף "שקד" בקריית טבעון. ממייסדי פסטיבל שייח' אבריק לתרבות אזרחית. לשעבר עורך כתב העת "אדם עולם". ספר מחזותיו הראשון "מלכיטווס – דרמה שירית ושירה דרמטית" יצא לאור בהוצאת "דחק" ובתמיכת הזירה. בימים אלה עובד על אופרה חדשה שתעלה ביוני 2019 בבית האופרה של לוקסמבורג.

כנרת חיה מקס

כנרת חיה מקס

כנרת חיה מקס

kinerethaya@gmail.com

ילידת אשקלון 1981. אמנית פרפורמנס ארט. כנרת עסוקה בהרחבת ההבנה של האמנות החיה והפוטנציאל שלה. עבודותיה מגיבות באופן ישיר אל המציאות ומציגות את הפרפורמנס כתהליך וכצומת של פעולות ומערכות יחסים בסיטואציה המשותפת לקהל ולאמן. עם סיום לימודיה בבית הספר לתיאטרון חזותי בשנת 2007 הצטרפה ל״במת מיצג״ ולאנסמבל 209. זאת לצד חשיפה לפרפורמנס ארט ברחבי אסיה ואירופה בהם הציגה ושהשאירו בה חותם משמעותי. עבודותיה הוצגו בחללי גלריה, מרחב ציבורי ותיאטרון.  בין השנים 2016-19 הובילה את לימודי המיצג בבמת מיצג, משנת 2016 מרצה בבית ספר מוסררה לאמנות וחברה. בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני באמנות באקדמיה לאמנות ועיצוב, בצלאל.
לאה מאואס

לאה מאואס

לאה מאואס

salamanca00@gmail.com

לאה מאואס היא חלק מקבוצת סלה-מנקה ומנהלת המרכז לאמנות ומחקר מעמותה. קבוצת סלה-מנקה היא קבוצה של אמנים עצמאיים הפועלים בירושלים והיוצרת בתחומים שונים משנת 2000. עבודותיה של סלה-מנקה עוסקות בפואטיקה של תרגום כמו גם סוגיות חברתיות ופוליטיות.

סלה-מנקה ערכה את הספר ״המחלקה האתנוגרפית של המוזיאון של העכשווי״ (2017), הערה – אמנות עצמאית בשלהי המאה ה21 (יחד עם רונן אידלמן, 2014), יזמה וערכה את כתב עת לאמנות ״הערת שוליים (2001-2007), אצרה והפיקה את ארועי הערה – ארועי אמנות עכשווית אשר פעלו ללא תמיכה ממסדית או מסחרית מתוך בחירה (2001-2007). בשנת 2009 יסדה את מרכז לאמנות ומחקר מעמותה ומנהלת אותו מאז. המרכז פעל בעין כרם (2009-2012) ומאז 2013 בבית הנסן בירושלים.

עבדותיה של הקבוצה הוצגו בתערוכות רבות ופסטיבלים בארץ ובעולם. בין היתר: מוזיאון ישראל, טייט מודרן, לונדון; מוזיאון פתח תקווה, מוזיאון חיפה, המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית, חולון; טרנסמדיאלה, ברלין; פסטיבל הקולנוע ירושלים; אייבים, ניו יורק; קסל יוז׳סדובסקי, ורשה, בלאקבוקס, בלפסט ופיפ.איי, ברקליי.

ליאור פינסקי

ליאור פינסקי

ליאור פינסקי

liorpinsky@gmail.com

ליאור פינסקי, יוצר. מוזיקה מבוססת אלקטרוניקה אקספרמנטלית. אמביאנט. הקלטות שטח. קולאג׳. עבודות במה. עבודות מיצב. מנגנונים מכנו - אלקטרוניים. www.liorpinsky.com  
מאיה לוי

מאיה לוי

מאיה לוי

director@visualtheatre.co.il

מנהלת ביה"ס משנת 2017. כוריאוגרפית ומורה לעבודת גוף. בוגרת ביה"ס לתיאטרון חזותי.
מיכל אופנהיים לנדאו

מיכל אופנהיים לנדאו

מיכל אופנהיים לנדאו

michal.oppenhaim@gmail.com

מיכל הרדה

מיכל הרדה

מיכל הרדה

mikyoga@gmail.com

בוגרת קורס תלת שנתי למורים ליוגה בוינגייט, בהנחיית אורית סן גופטה (ויג'נאנה יוגה)
יוצאת להקת המחול של ליאת דרור וניר בן גל.
בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית בבצלאל.
מתרגלת ומלמדת יוגה, מלמדת בבצלאל פיסול זכוכית בעבודת מבער,  אמנית ואמא.

מירב בן דוד

מירב בן דוד

מירב בן דוד

mbendavid20@gmail.com

זמרת ויוצרת בין תחומית, בוגרת האקדמיה למוסיקה במחלקה הווקאלית בירושלים. התמחתה במוסיקה
של ימי הביניים בצרפת ובאיטליה ובמוסיקה ערבית ושירת לאדינו בירושלים. הקימה והשתפה בהרכבים
שונים של מוסיקה עתיקה ועכשווית. מופיעה בארץ ובחו"ל עם המופעים המוסיקליים-תיאטרליים – "וירגה" ו"ממברנה" ועם הקונצרט "ידיד נפש", מוסיקה יהודית מתפוצות ספרד, שיצא לאור בהוצאת הלייבל הצרפתי "אלפא". חברה - שותפה בקבוצת מחקר יוצרת במסגרת מעבדות תרבות ושותפה יוצרת במופעים: "ממללא", "מעשה מזבוב ועכביש" ו"אוטוביוגרפיה של איש שלא היה". מופיעה במסגרת הזירה הבין תחומית עם מופע סולו של מוסיקה פרפורמנס "המנון לקופסא". מורה בכירה של "הדרך לגילוי הקול". מלמדת קול, שירה
ומקהלה בביה"ס לתיאטרון חזותי, בהשתלמויות וסדנאות שירה שונות למורים ולמטפלים. לאחרונה הקימה
את האנסמבל הווקאלי תאטרלי: "נוימה" העוסק בשירת נשים עתיקה בתוך עבודת פרפורמנס עכשווית.

מרצים אורחים

מרצים אורחים

מרצים אורחים

נאוה פרנקל

נאוה פרנקל

נאוה פרנקל

navafrenkel@gmail.com

נאוה פרנקל, ילידת ירושלים 1979. אמנית פרפורמנס. מאז סיום לימודיה בבית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים בשנת 2008, הפכה לאחת הדמויות הפוריות והמרכזיות ביותר בסצינה הישראלית הניסיונית. היא יוצרת, בשפה ייחודית, עבודה פואטית המשלבת משחק מילים מורכב, מבנים כוראוגרפיים דמויי משחק וכלי אסתטיקה המתנדנדים באלגנטיות בין הקדוש לבין הארצי. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה. לצד עבודתה האמנותית היא מלמדת באוניברסיטאות ובתי ספר שונים למחול ותיאטרון ברחבי הארץ. התיאטרון של נאוה פרנקל הוא תיאטרון פואטי, שמשלב ביו משחק מילים מורכב ומצחיק, מבנים כוראוגרפיים דמויי משחק, ואסתטיקה שנעה בגמישות בין הקדוש לארצי. העבודות שלה הן בינתחומיות במובן העמוק ביותר של המילה. הן צומחות בסביבת התיאטרון אך מייצרות שלל יחסים מרתקים בין תחומי האמנות השונים. הן טוות קשרים בלתי צפויים בין החלל, החפץ והאנושי, תוך כדי שימוש בחומרים יומיומיים ליצירת אינסוף רגעים פלסטיים פיוטיים. מופעיה בונים עולמות סגורים ועשירים, נטולי עלילה פנימית, והם מערערים את האופן שבו אנחנו רגילים לתפוס את העולם ולייצר ממנו משמעויות. סוג המופע הזה חושף את ה"מצב" הבסיסי המצוי מתחת לכל עלילה. הוא מעמיד במרכז את ההתנהגותי- הקיומי ופוער כך חלון אל עצם ההתבוננות, אל אופני המבט שלנו עצמנו.
נאוה פרנקל, שלי פלמון

נאוה פרנקל, שלי פלמון

נאוה פרנקל, שלי פלמון

navafrenkel@gmail.com

ניר שאולוף

ניר שאולוף

ניר שאולוף

nirshauloff@gmail.com

אמן ויוצר תיאטרון. עבודותיו נעות בין פרפורמנס, סאונד וטקסט, ומוצגות בחללי תיאטרון ואמנות בארף ובעולם. בוגר לימודי תואר ראשון ושני מאוניברסיטת תל אביב. עבודותיו הוצגו בין היתר במוזיאון באוהוס דסאו, מוזונטורם פרנקפוט, מוזיאון תל אביב, גסנראלה ציריך, רוהרטריאנלה, שוואנקהאלה ברמן, רדניג אינטרנשיונל, עונת התרבות ירושלים, מוזיאון בת ים ועוד.
עדה רימון

עדה רימון

עדה רימון

ada.d.rimon@gmail.com

אנימטורית עצמאית ומאיירת. בוגרת המחלקה לאמנויות המסך בבצלאל.
גרה ועובדת בחיפה. יוצרת יחד עם אופק שמר סרטים קצרים המשלבים טכניקות חומריות ודיגיטליות. הסרטים הוצגו בפסטיבלים ותערוכות בארץ ובעולם.

עודד רימון

עודד רימון

עודד רימון

odedrimon.y@gmail.com

עומר שיזף

עומר שיזף

עומר שיזף

omersmail@gmail.com

עומר שיזף (נ. 1982) הוא אמן ומעצב תאורה, בוגר תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב בספרות ופילוסופיה ותואר שני באמנות מבצלאל. הציג בתערוכות רבות, בין היתר בגלריה טריומפ מוסקבה, סדנאות האמנים, מוזיאון נחושתן, גלריה בסיס ועוד. עבודותיו עוסקות בקשר שבין הפרפורמטיבי לסביבתי באור במרחב הציבורי ובבמה. כמעצב תאורה פיתח שפה ייחודית לתאורה במחול ובתאטרון העכשווי עליה זכה בפרסים (בין היתר פרס הפרינג' ופרס פסטיבל עכו) ואותה הוא מלמד במספר אוניברסיטאות. שיתף פעולה עם יוצרים רבים בארץ ובעולם, ביניהם: יסמין גודר, רועי אסף, נטע ברזילי, להקת המחול בת שבע, שרון אייל, יונתן לוי, נעם ענבר, פרויקט המחול של אל איי (LAPD), האופרה של גוטנברג, בלט דו קפיטול טולוז ועוד רבים אחרים, מורה בבית הספר לתיאטרון חזותי ובאקדמיה למחול ומוזיקה בירושלים.
עמית דרורי

עמית דרורי

עמית דרורי

am_sy@015.net.il

עמית דרורי, מנהל אמנותי ומנכ״ל הזירה, במאי ומעצב חלל. בוגר ביה״ס לתיאטרון חזותי (2001), מלמד בביה״ס משנת 2006. חבר הועדה האמנותית בפסטיבל בת ים לאמנות ותיאטרון רחוב (2015-17). ממייסדי מתחם האמנים פסט׳ פקטורי וקולקטיב פנדורה. זוכה פרס רוזנבלום 2010. בעבודתו דרורי יוצר מופע חי אינטנסיבי ופיוטי המבוסס על פרפורמרים אנושיים הפועלים לצד אובייקטים רובוטיים. אלה, נבנים ע״י דרורי וצוותו לפרטי פרטים בעבודת יד ייחודית. דרורי יוצר בעבודתו נופים של טבע מלאכותי, שבו מתקיימים מתחים מיתיים בין התודעה האנושית, הטכנולוגיה והטבע. עבודתו נעה בגבולות שבין תיאטרון, פרפורמנס ומיצב. יצירתו זכתה להכרה רחבה בארץ ובעולם ועבודותיו הוצגו במעל 20 מדינות. ביניהן הציג במרכז הברביקן בלונדון, פסטיבל נורדרזון לפרפורמנס בגרונינגן, הולנד ופסטיבל טייפי לאמנות, טיוואן. עבודותיו מבוססות על תהליכי פיתוח ארוכים, והפקות בינ״ל משותפות.
עמית מן

עמית מן

עמית מן

mann.photo@gmail.com

יליד 1970. אני צלם אמן המצלם בפורמטים אנלוגיים ופועל בארץ ובחו"ל.
ערן שני

ערן שני

ערן שני

studio@errant.maison

ציפי ויצמן

ציפי ויצמן

ציפי ויצמן

Tzipiweitzman@gmail.com

לימודי MA בתולדות האמנות באוניברסיטה העברית.
השלמות בעיצוב במה ותלבושות באוניברסיטת מישיגן.
הוראה לאורך השנים רבות בבצלאל, מכללת הדסה, מכון כרם ,ביה"ס לתיאטרון חזותי ועוד ,תוך מעורבות בפרויקטים של סטודנטים ובאוצרות .
היום מעלה על הכתב מן ההתנסויות המצטברות על אופני לימוד היסטוריה ותיאוריה של אמנות ייחודיים באקדמיות וביה"ס לאמנות .

שחר קדם

שחר קדם

שחר קדם

shulkedem@gmail.com

שחר קדם, 1989- רמת הגולן. שחר יוצר עצמאי החוקר את מקומם ותִפקודם של חפצים שימושיים, חללי פנים ומרחבי חוץ, תרבות אוכל ומחשבה קולינרית- בחיי היומיום. בסיס היצירה שלו נע בין מרכז הארץ לרמת הגולן ולרוב משתקפים בעבודותיו חילופי החומרים והיחסים בין פנים לחוץ, פרא וביוּת. בוגר התואר הראשון לעיצוב תעשייתי בבצלאל, והתוכנית המקוונת של קולקטיב המעצבים ההולנדי- Dutch Invertuals Academy, מרצה מן החוץ ב H.I.T במחלקה לעיצוב תעשייתי. פועל על הרצף שבין עיצוב ואומנות ועוסק בניהול והפקת פרוייקטים בתחומים אלו.

 

(2022) אוצר התערוכה "שוד ושבר" בשיתוף רשות העתיקות עבור שבוע העיצוב ירושלים.

(2021-2023) חבר בחממת המעצבים של מפעל הפייס במוזיאון העיצוב חולון- לעיצוב ואוכל - תערוכה שתציג במרץ 2023 (אוצרת המוזיאון- מאיה דבש, אוצרות התערוכה- ליאורה רוזין ודנה בן-שלום). (2021-2022) תערוכה משותפת בגלריית BY5 בתל אביב ("מיד ליד" בתערוכה אנגז'ה, אוצרות- מירב רהט ומיכל קרסני), מיצג קיר בתערוכה "אוצרות האדמה", מוזיאון המדע בירושלים, תערוכה משותפת "True Matter" של קבוצת Dutchinvertuals כחלק משבוע העיצוב באיינדהובן (בשיתוף עם טל פרגר- גלילי). ליווי פרוייקט הגמר של שירה מרק, בית הספר לתיאטרון חזותי, ירושלים- תכנון אובייקט קינטי למיצג תנועה.

עיצוב חלל התערוכה "באין פסנתר" (אורי דובדבני, גלריה ברבור בירושלים). עיצוב ובניית חלל הסלון בכנס פרפורמנס- 9, בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים, בשיתוף עם כרמל בר- סטודיו Mela. ניהול פרוייקט ועיצוב חלל- בית הפואטרי סלאם תל אביב.

שלי פלמון

שלי פלמון

שלי פלמון

palmonshelly@gmail.com

ילידת חיפה, חיה ויוצרת בירושלים.
בוגרת בית הספר לתיאטרון חזותי, בעלת תואר Bed מהאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים.
רקדה בלהקתם של ליאת דרור וניר בן גל. יוצרת עבודות מחול ווידאודנס.

שני תמרי מתן

שני תמרי מתן

שני תמרי מתן

shnetz@gmail.com

רקדנית, יוצרת ומורה למחול. בוגרת בית הספר לתיאטרון חזותי, בעלת תואר  B.Dance ו־M.Dance מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. רקדה בין השאר עם היוצרים ברק מרשל, דפי אלטבב, אפרת רובין ואסנת קלנר. כותבת על מחול בפלטפורמות שונות. כיום היא מרצה בתכנית לתואר השני באקדמיה, משלימת מחקר באוניברסיטה העברית בחוג לחקר הפולקלור וחברה במדור למחול של משרד התרבות.
תומר דמסקי

תומר דמסקי

תומר דמסקי

t.damsky@gmail.com

תומר דמסקי היא אמנית סאונד, בוגרת המחלקה למוסיקה חדשה במוסררה, לימודי חוץ בביה"ס לתאטרון חזותי,
והחוג לאמנות, קולנוע ותיאטרון באוניברסיטה הפתוחה. חוקרת פילוסופיות של הקשבה ודיסוננס חברתי בקונטקסט
של מגדר, פרפורמנס ושעמום קיומי ומשוטטת באזורים שבין קול, תיפוף, אלתור, אלקטרוניקה, ופיסול במתכות
מוגברות. שותפה בפרויקטים מוסיקליים ובימתיים, ביניהם פארודיית הדום מטאל התיאטרלית ״PARVE״,
ההצגה ״רפול והים״ והמופע הטקסי ״גהום! קנטטת ג׳יבריש״ מאת יונתן לוי, ניר שאולוף ונועם ענבר.
יוצרת, מבצעת ומעצבת סאונד לעבודות מחול, ביניהן עבודותיה של יסמין גודר ״פעולה פשוטה״, ״Climax״
ו-״Common Emotions״. בונה יחד עם שותפיה לקולקטיב OOMVABOREG מיצבי סאונד ווידאו שהוצגו בפסטיבל מוסררה מיקס, אינדינגב, פסטיבל טקטוניקס, הבינאלה לאמנים צעירים באלבניה ועוד. שותפה בטריו האודיוויזואלי WACKELKONTAKT, פעילה בסצנת השוליים וה-DIY, ממייסדי קולקטיב סטודיו שטראוס ומורה בביה״ס לאמנות מוסררה.

    שיעורים

תמי לייבוביץ

תמי לייבוביץ

תמי לייבוביץ

tamishein@gmail.com

ילידת 1983. חיה ועובדת בתל אביב. תמי היא כוריאוגרפית, רקדנית, מעצבת תלבושות ומורה. עבודתה בוחנת את הגוף החי באזורים שבין מחול, פרפורמנס ואמנות חזותית. יצירותיה הוצגו במסגרות שונות בארץ ובחו"ל, ביניהן: הרמת מסך, הזירה הבינתחומית, ריקודי חדר, כנס פרפורמנס, מחול שלם, L1dancefest בבודפשט, Imfliegerבוינה. תמי היא בוגרת בית הספר לתיאטרון חזותי (2007). בוגרת התכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה כלים (2011). בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה מהחוג מורים בפועל לתנועה ומחול ממכללת סמינר הקיבוצים (2014). בשנת 2014 יצרה עבודה עבור קבוצת תיאטרון המחול בסמינר הקיבוצים וב2016 יצרה עבודה עם קבוצת סטודנטיות מהחוג לתנועה באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים. כיום מלמדת בבית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים ובמסגרות נוספות.