חילופי סטודנטים

בית הספר לתיאטרון חזותי מקיים יחסי שותפות עמוקים עם שדה האמנות הבין־לאומי. לחזותי הסכמי חילופי סטודנטים עם מיטב מוסדות החינוך לאמנות, למחול ולתיאטרון בעולם. לאורך השנים אירח בית הספר אמנים דוגמת קלאודיה קסטלוצ׳י, ווינטר פמילי, פאבלו ג׳יסברט, מרקוס אורן, גוב סקוואד, ליביה אנדראה פיאצה, לוטה ואן דר ברג, סיליביה בוטירולי, רימיני פרוטוקול, סטפן קגי, סודיה לוטקר ואחרים.  כחלק מתפיסה זו מדי שנה מארח בית הספר מספר תלמידים מבתי ספר לאמנות בחו"ל, וכן מאפשר לתלמידי החזותי ללמוד את הסמסטר הראשון של שנה ד׳ בבית ספר בחו"ל.

תלמידים הלומדים בחזותי יכולים להגיש בקשה ללמוד סמסטר באחד המוסדות אשר נמצאים בהסכם חילופי סטודנטים עם בית הספר. אישור הבקשה כפוף להחלטת ועדת ההוראה של החזותי.

היר - בית הספר הגבוה לאמנויות על הריין
שטרסבורג, צרפת

פליקס מנדלסון ברתולדי - אוניברסיטה למוזיקה ותיאטרון
לייפציג, גרמניה

ריטפלד אקדמיה לאמנות
אמסטרדם, הולנד

וייסנזי אקדמיה לאמנויות
ברלין, גרמניה

אוניברסיטה למוזיקה ואמנויות הבמה
שטוטגרט, גרמניה

האקדמיה לאמנויות על שם יאן מטייקו
קרקוב, פולין

אוניברסיטת אוסטפולד האקדמיה הנורווגית לתיאטרון
פרדריקסטד, נורווגיה

אוניברסיטת ציריך לאומנויות
ציריך, שוויץ

בית הספר לתיאטרון חזותי מקבל סטודנטים מבתי ספר ומוסדות נבחרים מרחבי העולם, שאיתם הוא מקיים הסכמי חילופי סטודנטים. 

סטודנטים מחו״ל רשאים להגיש בקשה ללימודים בחזותי במהלך הסמסטר הראשון של השנה (אוקטובר עד פברואר). מועד אחרון להגשת בקשה - 10 באפריל, 2024. תשובות יינתנו למועמדים עד תחילת מאי.

לפני הגשת הבקשה, אנא שימו לב:

 • תוכנית החילופים בחזותי מתקיימת אך ורק במהלך סמסטר א׳ (אוקטובר עד פברואר). יחד עם זאת, סטודנטים שמעוניינים להמשיך את לימודיהם עד סוף השנה יוכלו לעשות זאת כתלמידים מן המניין (עלות שכר הלימוד תהא מחצית משכר הלימוד השנתי).
 • רוב השיעורים מתנהלים בעברית, ומתורגמים סימולטנית לאנגלית עבור סטודנטים שאינם דוברי עברית. כמו כן, המורים והתלמידים בחזותי מסוגלים לתקשר באנגלית ולכן רמה נאותה של אנגלית נדרשת מהמועמדים.

במידה ומוסד הלימודים הנוכחי שלכם אינו מקיים הסכם חילופים עם בית הספר לתיאטרון חזותי, אנא בקשו מהגורם הממונה על קשרי חוץ לפנות אלינו: main@visualtheater.co.il

כדי להגיש בקשה, אנא מלאו את הטופס

  פרטי הסטודנט

  פרטי מוסד הלימודים

  pdfMax. size 2MB

  תיק עבודות

  אנחנו סקרנים לדעת מאיזה רקע אתם מגיעים. נשמח לראות עבודות קודמות, אם תרצה/י לשתף. ניתן להעלות עד 3 דימויים. נא לפרט בקצרה ובאופן קונקרטי את את הקשרו של כל דימוי - מתי ובאיזו מסגרת נעשה, מימדים וחומרים אם רלוונטי (עד 30 מילים לכל דימוי).

  jpg, jpeg, png Max. size 4MB
  jpg, jpeg, png Max. size 4MB
  jpg, jpeg, png Max. size 4MB