קריאה

יובל שטיינברג
יובל שטיינברג

קריאה

את הסרט ״קריאה״ יצר יובל שטיינברג תוך התבוננות ודיאלוג עם מבנים קלאסיים של סיפורים‫ וביניהם המבנה של ׳׳מסע הגיבור׳׳‫‬ כפי שהוא בא לידי ביטוי באינספור יצירות לאורך ההיסטוריה. לכאורה מדובר בעוד סיפור גיבור קלאסי – שגרת חייו של יואב מתערערת לאחר שנעקץ על ידי יתוש מסתורי ומאותו רגע הוא נקרא ״להגשים את ייעודו״ מכל עבר. במהלך המסע יואב פוגש חבורת סוד, אהבה חדשה ומזוודה. הסרט מנסה לבחון מה קורה כשהגיבור נתקע בשלב הראשון במבנה הסיפורי המיתולוגי – שלב ה״קריאה להרפתקה״. התוצאה היא ככל הנראה אפוס אפרורי גדול מהחיים, מיתולוגי וזניח גם יחד.

קרדיטים

משתתפים נבו רביבו, מיכאל לוי, שני קגן, אחינועם מנדלסון, יואל רון, ניר שאולוף, יובל שטיינברג, ניב לוי, דורון שטיינברג, נעמי שלו, עדן כהן, עדן דולב, ג׳וליאן מסוודה, בר אידר, דפנה קליינר, יונתן לוי, נעמי פרומוביץ׳, לייב לב לוין

תסריט ובימוי יובל שטיינברג

מפיקה וע.במאי מיה רודיך

צלם יונתן נבו

עריכה וצבע יובל שטיינברג 

מוזיקה מקורית עדן כהן

עיצוב סאונד ומיקס עמית דגים

ארט דניאלה לילה שלצר אלכסנדרוביץ׳

ע.ארט שירה סופר

תלת־מימד יואל פלד

תאורה סם סנטקרוס

ע. צלם עידן זרמון, יהודה בוגולמני, מנדי דמיחובסקי

ע. תאורה נתנאל קפקא

הקלטת סאונד אורי אריאל, מנדי דמיחובסקי, יובל שטיינברג

ליווי אומנותי ניר שאולוף, אופק שמר, הילה כהן שניידרמן, גיא גוטמן, מנחם גולדנברג, נאווה פרנקל

תודות

תודה לעוזרי ההפקה שבלעדיהם הכל היה פי שבעים פחות אפשרי: מאיה שיף, דנה זהבי, יונתן מנייביץ׳, עדן כהן, עדן דולב, נעמי שלו, נבו רביבו, טל גלאון, אביב סוטר.

תודות רבות:  בר ועמרי אשל, אורנה ודורון שטיינברג, אחינועם מנדלסון, עמית דרורי, יונתן לוי, מאיה לוי, ליאור פינסקי, תמי לבוביץ, אנה וויילד, עומר שיזף, אסף אלקלעי, טל יחס, טליה קינן, אבישי סיוון ושוקי בן נעים על העצות החכמות. תודה רבה למאיה לוי, סיגל נטף, מירב דיין פלג, צוף קחתא מצנר, גילי לוי, יפעת שיר מושקוביץ, עמית מן, איהאב פרוך, מרטין קנטור, גדעון לוי דבורה פישר, גיל לביא, מוחמד טוויל ובכר פרוך על שהחזיקו ודישנו את הקרקע הפורייה עליה עמדתי בארבעת השנים האחרונות.

18.0718:00 - 19:30כרטיסים
20.0720:00 - 21:30כרטיסים
24.0720:00 - 21:30כרטיסים
25.0718:00 - 19:30כרטיסים